Marpo Lone Survivor

Marpo Lone Survivor, koncert se stal událostí roku překonal očekávání s velkolepími ohlasy publika a odborné veřejnosti.

Rapper Marpo kompletně vyprodal pražskou Malou sportovní halu a předvedl show na světové úrovni. Předloni se mu podařilo vyprodat Sasazu, což ale Marpa a jeho Troublegang nezastavilo a tak se rozhodli pokořit další metu – halu. Zpočátku se to zdálo jako šílený nápad a do posledních dnů nikdo nevěděl, zda se sen stane skutečností…Přípravy trvaly několik měsíců, vše se promýšlelo do posledního detailu. Scénu měl na starosti uznávaný stage designer Martin Hruška, díky kterému v hale vznikl téměř reálný postapokalyptický svět – vraky aut, rozlámané kusy betonu, doutnající panely a působivé projekce.     ZDROJ 24.4.2016 DENIK CZ

 

Koncert byl plně vyprodán do posledního místa a na základě velkého úspěchu se začíná plánovat další koncert Lone Survivor v hale s větší kapacitou.

Koncert byl připravován několik měsíců,  před koncertem se několik dní strévilo programováním v Wyg Programing Studio Pro kde se celá show poskládala od videa a až po světla dohromady. Následovala samotná stavba v hale včetně instalace dekorací trosek města po apokalipse.

Gratulujeme Marpovy k úspěchu a za jeho odvahu se pustit do projektu takového rozsahu.

Martin Hruška a Crew