Lucie tour 2014

Comabeck legendární skupiny Lucie, dlouho očekávané turné, které je v současné době považované za největší a nejsložitější turné České skupiny v historii.

Show, která nebude mít obdoby, Martin Hruška patří ke špičce mezi stage designéry. Není proto divu, že si pro spolupráci zvolila kapela Lucie právě jeho. Celkově bude příprava stage trvat téměr dva roky, což samo o sobě už patří mezi unikáty. Vzniká tu ale dílo, které podle slov Martina Hrušky v českém hudebním průmyslu nemá obdoby a rovná se velkým zahraničním umělcům. Jen pro představu, stage bude zhruba 50m široká, 18m vysoká, technika zabere asi 15 kamionů. Obsahuje více jak 300 řízených světel a 600m2 obrazových ploch. Dohromady to dá asi 50 tun materiálu, které zaručí divákům návrat legendární kapely v patřičném stylu. Detaily zatím zůstávají tajemstvím, ale máme se prý na co těšit.  ZDROJ STREEM 4.10.2014 

 Jedna z technologicky složitých scén, pohyblivé části "automation". Na výrobě a projektování se podílela firma Rexrothe Boss. Pro převoz jen mechanických částí scény bylo zapotřebí dva kamiony a technologie přesahovala váhově 13 tun.