Marpo Lone Survivor

Marpo Lone Survivor, koncert se stal událostí roku. Překonal očekávání  a vysloužil si velkolepé ohlasy publika a odborné veřejnosti.

Rapper Marpo kompletně vyprodal pražskou Malou sportovní halu a předvedl show na světové úrovni. Předloni se mu podařilo vyprodat Sasazu, což ale Marpa a jeho Troublegang nezastavilo, a tak se rozhodli pokořit další metu – halu. Zpočátku se to zdálo jako šílený nápad a do posledních dnů nikdo nevěděl, zda se sen stane skutečností…Přípravy trvaly několik měsíců, vše se promýšlelo do posledního detailu. Scénu měl na starosti uznávaný stage designer Martin Hruška, díky kterému v hale vznikl téměř reálný postapokalyptický svět – vraky aut, rozlámané kusy betonu, doutnající panely a působivé projekce.    ZDROJ 24.4.2016 DENIK CZ

Koncert byl plně vyprodán do posledního místa a na základě velkého úspěchu se začíná plánovat další koncert Lone Survivor v hale s větší kapacitou.

Koncert byl připravován několik měsíců,  před koncertem se několik dní strávilo programováním ve Wyg Programing Studio Pro, kde se celá show poskládala dohromady od videa až po světla. Následovala samotná stavba v hale včetně instalace dekorací trosek města po apokalypse.

Gratulujeme Marpovi k úspěchu a za jeho odvahu pustit se do projektu takového rozsahu.

Martin Hruška a Crew